גולש/ת יקר/ה, הדפדפן בו את/ה גולש/ת (internet explorer) אינו מעודכן ואינו נתמך יותר. אתר זה נבנה בהתאמה לתצוגה בדפדפנים מודרניים. למידע נוסף ולשדרוג הדפדפן, לחץ/י כאן 
השימוש בדפדפן מיושן עלול לפגוע בחוויית הגלישה ולחשוף את המשתמש בו לסיכוני אבטחה חמורים, ומומלץ לעדכן בהקדם האפשרי.

בלוג

קצת על כסאות משרדיים, עיצוב, בריאות ומה שביניהם.

ישיבה נכונה מול מחשב

חלק ניכר משגרת היומיום של רובנו כוללת ישיבה ממושכת מול מסך המחשב. כאשר אנו מבלים שעות ארוכות באותה התנוחה, אנחנו פוגעים בזרימת הדם בגוף ואף עלולים לגרום לנזק אורטופדי ממשי לגופנו

לקריאה נוספת »
רושם ראשוני

על רושם ראשוני, כסאות מנהלים ומה שביניהם

אנו מקבלים רושם ראשוני על אדם אחר בפרק זמן הנע בין מספר אלפיות השניה למספר דקות (לפי פרופ' משה בר נדרשות רק 39 אלפיות השניה כדי לקבוע דעה על משהו!). רושם זה ישפיע על כל המפגשים הנוספים שלנו עם אותו אדם וקשה לשנותו בהמשך לחיוב או לשלילה.

לקריאה נוספת »

איך המשרד שלנו יראה ב-2021?

שנת 2020 לימדה רבים מאיתנו לא מעט דברים על עבודה מהבית. למרות החסרונות הברורים (הסחות דעת, מחסור בפרטיות ורעש), עבור רבים העבודה מהבית התגלתה כנוחה מאוד – אין צורך לעמוד בפקקים, את ארוחת הצהריים אפשר לאכול בבית, וגם הגמישות בשעות העבודה מתאימה לאורח חייהם של אנשים רבים. 

לקריאה נוספת »

לא מה שחשבת – הסיבות בגללן חשוב לקנות כסאות משרדיים מתוצרת הארץ

נכון, חינכו אותנו מגיל צעיר שחשוב וכדאי לקנות מתוצרת הארץ, אבל ככל הנוגע לכסאות משרדיים הסיבות לקניית כסאות משרדיים מתוצרת הארץ רבות ומגוונות הרבה מעבר לפטריוטיות ישראלית (אם כי גם זו כמובן לא מזיקה).

לקריאה נוספת »

מה שפת הגוף שלכם בישיבה על כסאות משרדיים אומרת עליכם

שיחה עם הבוס, ראיונות עבודה, ישיבות במשרד, פגישה עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים – כל אלו נעשים בישיבה על כסאות משרדיים, ומסתבר שהאופן שבו אתם יושבים על הכסא קובע במידה לא מבוטלת את הרושם שאתם עושים, ומשפיע בצורה עקיפה גם על תוצאות הפגישה.

לקריאה נוספת »

מגמות עיצוב משרדים ל-2020

אם פעם משרדים היו מעוצבים כלאחר יד וללא מחשבה רבה, הרי שכיום, עם ההבנה ההולכת וגוברת לחשיבות סביבת העבודה על מצב הרוח, הבריאות והתפוקה של העובדים, יותר ויותר מעסיקים משקיעים חשיבה ומאמצים רבים בתכנון נכון של סביבת העבודה בעסק שלהם.

לקריאה נוספת »

מה עדיף כסא מנהלים, או כסא מחשב אורטופדי?

מנהלים, עובדי משרד, עובדי פסי ייצור, סטודנטים וכל מי שיושב פרקי זמן ממושכים צריך להכיר טוב את כלי העבודה שנקרא "כסא".
ישיבה לא נכונה על כסא משרדי יכולה לפגוע בבריאות שלנו, ולגרום לבעיות הקשורות בזרימת הדם לשרירים ולשלד (עמוד השדרה).

לקריאה נוספת »
מחקר על חללי עבודה משותפים

מה המחקר של אוניברסיטת הארוורד אומר על חללי עבודה משותפים (אופן ספייס), ומה אפשר לעשות בנוגע לזה

לעבודה בחלל עבודה משותף (Open Space) יש יתרונות רבים – החל ממיקסום מיטבי של שטח המשרד וצמצום משמעותי בעלויות התפעול והשכירות, נגישות גבוהה יותר של ההנהלה לעובדים ולהיפך, וכמובן – המראה ה"היי טקי" של סביבת עבודה דינאמית ומתקדמת

לקריאה נוספת »

עיצוב משרדים – מגמות וטרנדים לשנת 2019

בדרך כלל אנחנו מקדישים מאמץ רב בעיצוב הבית שלנו, אבל בפועל חלק גדול מהיום עובר עלינו דווקא במקום העבודה. לכן, בשנים האחרונות גוברת ההבנה כי עיצוב משרדים הינו חשוב, ויש שיאמרו אף הכרחי, ליצירת סביבת עבודה פורייה ויעילה.

לקריאה נוספת »

דגשים לעיצוב פנים וריהוט המשרד העסקי

המשרד הוא במקרים רבים כמעט הבית השני שלנו. אנחנו מוצאים את עצמנו מבלים בו שעות רבות משך כל יום. מסיבה זו חשוב מאוד שהמשרד יהיה מטופח ונעים שלא לומר נוח ומעוצב היטב על מנת שיהיה לנו נעים לשהות שם משך שעות העבודה הארוכות.

לקריאה נוספת »