בלוג

בלוג

קצת על כסאות משרדיים, עיצוב, בריאות ומה שביניהם.

איך המשרד שלנו יראה ב-2021?

שנת 2020 לימדה רבים מאיתנו לא מעט דברים על עבודה מהבית. למרות החסרונות הברורים (הסחות דעת, מחסור בפרטיות ורעש), עבור רבים העבודה..

להמשך קריאה...

חומרי הגלם השונים לריהוט משרדי - יתרונות וחסרונות

כשזה מגיע לריהוט משרדי, לבחירת חומרי הגלם יש חשיבות מכרעת בתוצאה הסופית - הן מבחינת העיצוב, והן מבחינת עמידות וחוויית השימוש הלכ..

להמשך קריאה...

ריהוט משרדי - לא רק במשרד

בין אם אתם עובדים מהמשרד ובין אם אתם עובדים מהבית, עבודה פרודוקטיבית ויעילה מתחילה בעמדת עבודה מתאימה. לשם כך עליכם למצוא את המי..

להמשך קריאה...

מגמות עיצוב משרדים ל-2020

אם פעם משרדים היו מעוצבים כלאחר יד וללא מחשבה רבה, הרי שכיום, עם ההבנה ההולכת וגוברת לחשיבות סביבת העבודה על מצב הרוח, הבריאות ו..

להמשך קריאה...

על הנדסת אנוש, תסמונת התעלה הקרפלית וכסאות מחשב ארגונומיים

האֶרְגּוֹנוֹמְיָה (נקרא גם: הַנְדָּסַת אֱנוֹשׁ) חוקרת את המימשקים שבין האדם לסביבתו. מטרת יישום הארגונומיה היא לשפר את מידת ההתא..

להמשך קריאה...

הקשר בין כסא ארגונומי, כסא מחשב אורטופדי וכאבי גב

ישיבה ממושכת לאורך זמן על כסא מחשב יכולה לגרום לכאבי גב, כאבי צוואר, דלקות במרפק, כאבי ראש ובעיוות בריאותיות אחרות שניתן למנוע מראש אם בוחרים כיסא ארגונומי נכון.

להמשך קריאה...

מה שפת הגוף שלכם בישיבה על כסאות משרדיים אומרת עליכם

שיחה עם הבוס, ראיונות עבודה, ישיבות במשרד, פגישה עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים - כל אלו נעשים בישיבה על כסאות משרדיים, ומסתבר שה..

להמשך קריאה...

על רושם ראשוני, כסאות מנהלים ומה שביניהם

אנו מקבלים רושם ראשוני על אדם אחר בפרק זמן הנע בין מספר אלפיות השניה למספר דקות (לפי פרופ' משה בר נדרשות רק 39 אלפיות השניה ..

להמשך קריאה...

ישיבה נכונה מול מחשב

חלק ניכר משגרת היומיום של רובנו כוללת ישיבה ממושכת מול מסך המחשב. כאשר אנו מבלים שעות ארוכות באותה התנוחה, אנחנו פוגעים בזרימת ה..

להמשך קריאה...

מה המחקר של אוניברסיטת הארוורד אומר על חללי עבודה משותפים (אופן ספייס), ומה אפשר לעשות בנוגע לזה.

לעבודה בחלל עבודה משותף (Open Space) יש יתרונות רבים - החל ממיקסום מיטבי של שטח המשרד וצמצום משמעותי בעלויות התפעול והשכירות, נג..

להמשך קריאה...

אל תתפשרו על פחות מזה - כך תבחרו כסא מנהלים נכון עבורכם

ממש כמו שולחן משרדי מכובד, מחשב וטלפון צמוד - כך גם אף משרד של מנהל לא שלם ללא כסא מנהלים שיפאר אותו ויאפשר לכם להעביר את יום הע..

להמשך קריאה...

מה עדיף כסא מנהלים, או כסא מחשב אורטופדי?

מנהלים, עובדי משרד, עובדי פסי ייצור, סטודנטים וכל מי שיושב פרקי זמן ממושכים צריך להכיר טוב את כלי העבודה שנקרא "כסא". ..

להמשך קריאה...

לא מה שחשבת - הסיבות בגללן חשוב לקנות כסאות משרדיים מתוצרת הארץ

נכון, חינכו אותנו מגיל צעיר שחשוב וכדאי לקנות מתוצרת הארץ, אבל ככל הנוגע לכסאות משרדיים הסיבות לקניית כסאות משרדיים מתוצרת הארץ רבות ומגוונות הרבה מעבר לפטריוטיות ישראלית (אם כי גם זו כמובן לא מזיקה).

להמשך קריאה...

עיצוב משרדים - מגמות וטרנדים לשנת 2019

בדרך כלל אנחנו מקדישים מאמץ רב בעיצוב הבית שלנו, אבל בפועל חלק גדול מהיום עובר עלינו דווקא במקום העבודה. לכן, בשנים האחרונות גוב..

להמשך קריאה...

5 טיפים לקנייה חכמה של כסא מחשב

אנחנו יושבים עליו שעות רבות מדי יום ולרובנו כסא המחשב הינו הרהיט השימושי ביותר לאורך היממה - אבל האם אנחנו יודעים כיצב לבחור אות..

להמשך קריאה...

כסאות משרדיים – לא מה שחשבתם

כסאות משרדיים מזווית קצת שונה

להמשך קריאה...

עיצוב חדר ילדים שיתאים לשינה ולימודים

המקום החמים והנעים ביותר לילדים שלנו במרחב הביתי הוא ללא ספק חדר השינה. שם הם ישנים, ולרוב – שם הם גם משחקים ועושים את שיע..

להמשך קריאה...

טרנד בתאוצה: מערכות ישיבה מודולריות

בחירת רהיטים עבור ביתנו עלולה להוות כמשימה מורכבת. מדובר על מספר חדרים שיש להתאים עבורם ספות, גופי תאורה, ארונות, מיטות ועוד. הס..

להמשך קריאה...

דגשים לעיצוב פנים וריהוט המשרד העסקי

המשרד הוא במקרים רבים כמעט הבית השני שלנו. אנחנו מוצאים את עצמנו מבלים בו שעות רבות משך כל יום. מסיבה זו חשוב מאוד שהמשרד יהיה מ..

להמשך קריאה...

כסאות משרדיים - סיפורו של כסא

כיצד נוצר הכסא המשרדי המודרני הראשון? מי היה הראשון להוסיף גלגלים לכסא? מדוע הכסא של פרנק לויד רייט זכה לכינוי "כסא ההתאבדות"? כל אלו ועוד במאמר שלפניכם.

להמשך קריאה...

כסאות משרדיים - על ההבדלים בין סוגי ריפודים שונים

הבחירה בכסא המשרדי המתאים ביותר עבורכם היא מורכבת, ולשלל השיקולים הנלווים לה כגון: נוחות, תכונות ארגונומיות, מחיר, עיצוב, איכות ..

להמשך קריאה...

דאגו לעובדים שלכם - השקיעו בכיסאות משרדיים איכותיים

בעת המודרנית, כמעט בכל עסק או חברה נדרשים העובדים לעבוד בסביבה שמצריכה ישיבה ממושכת. זה בהחלט נעים לעבוד בישיבה וליהנות ממיזוג ה..

להמשך קריאה...

3 אלמנטים לנוחות מקסימאלית במשרד

בעולם העבודה היום אנחנו מבלים הרבה מאד שעות במשרד. אנחנו מגיעים למשרד בשעת בוקר מוקדמת ויוצאים מהמשרד במקרים רבים כשכבר חושך בחו..

להמשך קריאה...

כסא מנהלים - זה לא רק צריך להיראות טוב

אנחנו מבלים הרבה זמן בישיבה על כסא. למעשה רוב שעות הערות שלנו עוברות עלינו בישיבה: החל מכסא תלמיד, כסא סטודנט, כסא מחשב, ולבסוף ..

להמשך קריאה...

3 דברים שהמשרד שלך לא יהיה שלם בלעדיהם

במזל טוב פתחת עסק, ואף גדלת ועברת למשרד משלך - מזל טוב! להלן רשימה של 3 דברים שהמשרד שלך לא יהיה שלם בלעדיהם:    ..

להמשך קריאה...

כיצד בוחרים תאורה נכונה במשרד

כשאנחנו מחליטים לעצב את המשרד שלנו, לא פעם מתחברים להם מאפיינים של עיצוב עם מאפיינים מעשיים, ובמסגרת השיקולים שלנו נכנסים לא רק ..

להמשך קריאה...

מחיר סיטונאי לאדריכלים ובעלי עסקים כולל הכנת הדמיות ושרטוטים של חלל העבודה

לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר אל 03-6138844
או למלא את טופס הפניה >