גולש/ת יקר/ה, הדפדפן בו את/ה גולש/ת (internet explorer) אינו מעודכן ואינו נתמך יותר. אתר זה נבנה בהתאמה לתצוגה בדפדפנים מודרניים. למידע נוסף ולשדרוג הדפדפן, לחץ/י כאן 
השימוש בדפדפן מיושן עלול לפגוע בחוויית הגלישה ולחשוף את המשתמש בו לסיכוני אבטחה חמורים, ומומלץ לעדכן בהקדם האפשרי.

5 טיפים לקנייה חכמה של כסא מחשב

אנחנו יושבים עליו שעות רבות מדי יום ולרובנו כסא המחשב הינו הרהיט השימושי ביותר לאורך היממה – אבל האם אנחנו יודעים כיצב לבחור אותו נכון?
קבלו 5 טיפים לקנייה נכונה וחכמה של כסא המחשב הבא שלכם.

 1. לא נוח – לא קונים
  בעידן הקניות באינטרנט חשוב לזכור שיש קניות שאי אפשר לבצע בשלט רחוק.
  לכל אחד מאתנו מבנה גוף שונה וייחודי ולכן אי אפשר להסתמך רק על תמונות או המלצות על כסא משרדי באינטרנט, אלא חשוב מאד לגשת לאולם התצוגה ולבדוק בעצמנו מה מתאים לנו.
  בבדיקה עצמה מומלץ לשבת על הכסא למשך פרק זמן ארוך ככל האפשר. וודאו שהכסא מאפשר התאמה מירבית למבנה הגוף שלכם, מעניק תמיכה טובה לגב התחתון ובדקו אותו במספר תנוחות ישיבה.
 2. זמן הישיבה
  אם הכיסא שאנו מעוניינים לרכוש אמור לשמש אותנו ליותר משעתיים רצופות של ישיבה בכל פעם, מומלץ לחפש כסא מחשב בעל מנגנון סינכרוני המאפשר נדנוד וישיבה דינאמית.
  נדנוד הכיסא חשוב לזרימת הדם המאפשרת מעבר חמצן אל השרירים ומשפרת את תמיכת שרירי הגב בשלד. כל אלו תורמים למניעת כאבי גב מישיבה ממושכת.
 3. לחלוק נוחות
  לעיתים אנו רוכשים כיסא מחשב לבית המשמש יותר מאדם אחד. מאחר ומבנה הגוף ואופן הישיבה משתנים מאדם לאדם, חשוב שהכיסא יהיה בעל מיגוון פונקציות להתאמה ארגונומית ובעל מושב החלקה ומשענות ידיים מתכווננות.

 4. לשמור על סביבת העבודה שלנו
  דבר שקל להתעלם ממנו בעת הרכישה, ויכול להיות קריטי מאוחר יותר, הוא גלגלי הכיסא.יש להתאים את גלגלי הכיסא לסוג המשטח עליו הוא יוצב.ההבדל בין פרקטים, שטיחים, קרמיקות ובטון הוא מהותי ויש לבדוק עוד בחנות מול המוכר\ת האם סוג גלגלי הכיסא יהיה נוח לתזוזה על המשטח המיועד.
 5. לא רק נוחות, גם נראות
  לרובנו נושא העיצוב חשוב מאד ויש לקחת אותו בחשבון בעת רכישת הכיסא.אם החלל אליו הוא מיועד כבר עוצב מראש, שווה להקדיש רגע ולדמיין כיצד ישתלב הכסא בחלל העבודה: האם יראו את הגב או החזית שלו? איזו תחושה עליו לשדר כדי להשתלב בצורה מיטבית באווירת המשרד\חדר המתנה? מה סקלת הצבעים של המשרד? מהם המימדים והאופי העיצובי של השולחן המשרדי לצדו ימוקם כסא?
  כשבוחרים כסאות משרדיים הנוחות היא אלמנט מכריע, אך העיצוב חשוב לא פחות עבור מי שרוצה להשקיע בפריט שיתאים לחלל העבודה ויתרום למשרד גם כפריט עיצובי ולא רק כפריט פונקציונלי.