ריהוט משרדי

שולחנות משרדיים

השולחן המשרדי הינו מוקד העבודה העיקרי במשרד שלך - אל תתפשר על האיכות שלו!

שולחן משרדי - קודם כל הנוחות

רוב העובדים במשרד מבלים את עיקר יומם בישיבה מול השולחן המשרדי ולכן חשוב להשקיע בשולחנות משרדיים איכותיים, אשר יאפשרו עבודה נוחה ואפקטיבית.
שולחן משרדי איכותי יספק נוחות מקסימלית עבור העובד שלך ויאפשר לו להגיע בטווח יד ובקלות לכל מה שהוא נידרש לו במהלך העבודה השוטפת.
רצוי לבחור בשולחן משרדי מתכוונן המאפשר שינוי של גובה השולחן, ואף מאפשר לעבוד בעמידה, ובכך להימנע מישיבה ממושכת העלולה להזיק לבריאותנו. כמו כן חשוב שהשולחן המשרדי יהיה עשוי מחומרים איכותיים ועמידים וברמת גימור גבוהה, אשר יאפשרו שימוש יעיל ואקולוגי לאורך שנים.
 

אבל מבלי להתפשר על הניראות

בהיותו אלמנט מרכזי ובעל נוכחות בכל משרד, חשוב שהשולחן המשרדי ישתלב באופן טבעי בעיצוב ואווירת המשרד. כך למשל רוב חברות ההייטק יעדיפו שולחנות משרדיים מודולריים ומודרניים המשדרים דינאמיות וקידמה, בעוד שבמשרד עו"ד ייתכן ויתאים יותר שולחן עבודה מאסיבי מעץ, המשדר יוקרה ואמינות.
בתכנון נכון שולחן מחשב מעוצב אף יכול לתת את הטון העיצובי המרכזי של חלל המשרד, למשל על ידי שימוש בצבעוניות או בעימוד לא שגרתיים. בהחלט שוווה לשקול את העניין!

שולחנות משרדיים מודולריים

נקודה נוספת וחשובה שיש לתת עליה את הדעת בסביבת העבודה הדינאמית של היום היא מודולריות הריהוט.
סידור שולחנות העבודה במשרד משקף את הצרכים הנוכחיים של העסק, אולם צרכים אלו יכולים להשתנות במהירות - כך למשל צוותי עבודה מוקמים ומתפרקים בהתאם למשימות העומדות על הפרק. שולחנות עבודה משרדיים מודלוריים יאפשרו לך להתאים את עמדות העבודה בקלות ובנוחות, בהתאם לצרכים ולמשימות העומדים כעת על הפרק. 

גם המקום הנידרש בעמדת העבודה עצמה הינו דינאמי ונתון לשינויים - למשל במקרים של הוספת ציוד חדש התופס מקום נוסף בשולחן העבודה. לכן מומלץ לבחור מראש בשולחן משרדי אשר קיימות עבורו הרחבות במידת הצורך כגון: שלוחות הרחבה, יחידות מגירות, ארונות משרדיים, מחיצות ועוד. כלל האצבע בריהוט ביתי רלוונטי על אחת כמה וכמה גם בריהוט משרדי - תמיד עדיף שיהיה עודף מקומות אחסון מאשר מחסור בהם.
 

ריהוט משרדי מבית טוב

2sit הינה חברה ישראלית וותיקה ומוערכת בתחום הריהוט המשרדי, בדגש על ריהוט משרדי מודולרי, כסאות משרדיים ארגונומיים ואביזרים נילווים.
לקוחותינו נהנים מיעוץ אישי להתאמת הריהוט לצרכיהם מבחינה עיצובית, ארגונומית וכמותית, ומליווי מלא של הפן הלוגיסטי, אספקת הריהוט והרכבתו בבית העסק לפי הלו"ז הנידרש.

*** כל מוצרי החברה עומדים בתקנים מובילים אצל יצרני הריהוט, כמו, ANSI BIFMA CATAS והמפעל עומד בתקני , ISO9001 ו ISO14001. ***

השולחנות המשרדיים של חברת 2sit מיוצרים ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לתקני איכות מחמירים, ומיועדים לשימוש למשך שנים רבות. 
נשמח לעמוד לשירותך בטלפון 03-6138844, או באולם התצוגה שלנו, ולסייע לך בבחירת השולחנות המתאימים ביותר לסביבת העבודה שלך. 

מחיר סיטונאי לאדריכלים ובעלי עסקים כולל הכנת הדמיות ושרטוטים של חלל העבודה

לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר אל 03-6138844
או למלא את טופס הפניה >