בלוג

מעצבים משרד? תכנון ועיצוב הריהוט בחלל העבודה על ידי מעצבת פנים ללא עלות.

הכנת הדמיות ושרטוטים של הריהוט בחלל העבודה.
לפרטים נוספים אנא מלא/י פרטים:

דגשים לעיצוב פנים וריהוט המשרד העסקי

המשרד הוא במקרים רבים כמעט הבית השני שלנו. אנחנו מוצאים את עצמנו מבלים בו שעות רבות משך כל יום. מסיבה זו חשוב מאוד שהמשרד יהיה מטופח ונעים שלא לומר נוח ומעוצב היטב על מנת שיהיה לנו נעים לשהות שם משך שעות העבודה הארוכות. עיצוב פנים למשרד זה בעצם השירות שכל משרד חייב על מנת שהמרחב יהיה נוח ונעים לעבודה.

עיצוב המשרד כולל התאמה של המשרד למטרות אותם הוא משרת תוך הקפדה על מראה נעים ועדכני בהתאם לאופי המשרד. נדמה כי ההגדרה הזו היא הגדרה ממצה ואכן זה מה שמעצבי המשרדים עושים.
 

משרד נוח הוא משרד עם תפוקה


כשאנחנו באים לעצב את המשרד, אנחנו חייבים לתת את הדעת לפרקטיקה ולנוחות של המשרד. זה אומר שאנחנו חייבים לשים דגש על כך שלעובדים יהיה נוח לשבת ולבצע שם את עבודתם. אז זה כולל בראש ובראשונה רהיטים למשרד שיתאימו לביצוע העבודה במקום ולישיבה נוחה ונינוחה משך שעות ארוכות בכל יום.

זה כולל כסאות משרדיים נוחים, כסאות אורתופדיים למשרד, שולחנות עבודה מותאמים שיהיה נוח לעבוד עליהם. ארונות מסודרים ומחולקים בצורה נוחה על מנת שניתן יהיה לשלוט על כל הנעשה במשרד. דלפק קבלה מזמין ונוח ובקיצור, רהיטים ואביזרים נוחים שלא יעייפו את העובדים ויגרמו להם לצאת להפסקות תכופות מידי.
 

משרד נאה הוא משרד שהעובדים וגם הלקוחות נהנים לשהות בו


משרד מטופח ונאה הוא משרד שהלקוחות נהנים לשבת שם ולבצע את עבודתם. משרד נאה גם ימשוך את הלקוחות שיאהבו את המקום ויעדיפו דווקא אותו בגלל העיצוב הנעים והמזמין שלהם. ברור אם כן כי ההשקעה בעיצוב של המשרד היא השקעה משתלמת ממש והיא מעצימה את ההצלחה שלו. לעיתים, השינוי במראה החיצוני של המשרד מצליח לחולל שינוי גם מהבחינה העסקית ובמאזן הסופי בסופו של יום.
 

וילונות מעוצבים למשרד – להשלמת העיצוב


אם דיברנו על מראה מושקע ועל טיפוח המשרד, כדאי להוסיף גם את הנושא של וילונות למשרד. וילונות משרדיים עשויים לשדרג ולתרום רבות למראה של המשרד ולעיצוב הכללי שלו. אין ספק ששווה להשקיע גם בוילונות מתאימים בחלונות של המשרד או בדלתות על מנת שאלו ישדרגו את המראה של המשרד כולו.

מובן שהווילון אמור להתאים ולהתכתב עם כל שאר המרכיבים במשרד, כמו הרהיטים או מוצרי החשמל השונים. כשהווילון יתאים לחלל הוא יתרום רבות למראה הנעים והחם מצד אחד כמו גם לתחושת האינטימיות וההגנה על הפרטיות של הלקוח מצד שני. כי גדול כוחו של ווילון...