גולש/ת יקר/ה, הדפדפן בו את/ה גולש/ת (internet explorer) אינו מעודכן ואינו נתמך יותר. אתר זה נבנה בהתאמה לתצוגה בדפדפנים מודרניים. למידע נוסף ולשדרוג הדפדפן, לחץ/י כאן 
השימוש בדפדפן מיושן עלול לפגוע בחוויית הגלישה ולחשוף את המשתמש בו לסיכוני אבטחה חמורים, ומומלץ לעדכן בהקדם האפשרי.

כסאות מנהלים

כסא מנהלים הוא כלי העבודה מס' 1 שלך – אל תתפשר על האיכות שלו.

כסא מנהלים של 2sit – שילוב של אלגנטיות ונוחות

כסא מנהלים אורטופדי איכותי מאפשר למקבל ההחלטות לשבת שעות מרובות בנוחות מקסימלית ומשמש גם כפריט עיצובי בעל נוכחות מרשימה במיכלול הריהוט המשרדי. בדיוק לצורך זה, חברת 2sit מציעה מגוון כיסאות מנהלים העשויים באופן מוקפד והעומדים בדרישות הגבוהות ביותר.

דיוק בפרטים הקטנים

את כיסא המנהלים של 2sit קל מאוד לזהות. המאפיינים הייחודיים שלו מתגלים בפרטים הקטנים שבזכותם מבחינים מייד בכיסא מנהלים איכותי ויוקרתי:
  • עיצובים מגוונים ומוקפדים: חברת 2sit מציעה מבחר גדול של כסאות מנהלים מעוצבים, על מנת לאפשר התאמה מקסימלית של עיצוב הכסא למראה ואווירת המשרד. תוכלו למצוא כיסאות מנהלים המעוצבים בסגנון קלאסי ואלגנטי, כמו גם כסאות משרדיים בעלי מראה מודרני ודינמי. כך או כך, כל כסא מנהלים ניתן להתאמה אישית, ומיוצר תוך תשומת לב רבה והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.
  • חומרי גלם איכותיים: זהו אולי אחד המאפיינים המובהקים ביותר של כסא מנהלים יוקרתי. בתהליך הייצור נבחרים חומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר, כאשר המטרה היא ליצור כיסא שילווה אתכם במהימנות לאורך שנים וישדר יוקרה. כיסאות המנהלים של 2sit מיוצרים במבחר אפשרויות ריפוד שונות בהתאמה אישית, וביניהן: ריפודי בד במגוון צבעים וחומרים, ריפוד עור או דמוי עור ומשענות גב רשת.
  • מידות מרווחות: בעוד כיסאות אחרים, כגון כסאות מחשב, יכולים להיות צרים יחסית במראה שלהם, כסא מנהלים יהיה לרוב בעל מידות מרווחות יותר לתנועה חופשית וזורמת, כמו גם "הצהרת נוכחות" מרשימה בחלל העבודה.

התאמה ארגונומית

כדי לספק תנאים אידיאליים לעבודה, תוך שמירה על יציבות הגוף ובריאות הגב, כסא מנהלים איכותי יכלול תכונות ואפשרויות כוונון ארגונומיות, וביניהן:
  • משענות ידיים: משענות ידיים מבטיחות תמיכה נוחה בזרוע, ושמירה על זווית ישרה ביד לתנוחה נכונה ובריאה. דגמים מסוימים כוללים אפשרויות כוונון של גובה משענת היד, ובחלקם אף אפשרויות כיוון המשענות גם לצדדים. באופן זה ניתן להתאים את המשענות באופן מדויק לצרכים של אחד ואחת.
  • תמיכה לומברית לגב התחתון: עבודה ממושכת בישיבה עלולה לפגוע ביציבה ובבריאות הגב, כאשר אחד האזורים הפגיעים ביותר בגוף הוא אזור הגב התחתון. לכן, רבים מכיסאות המנהלים מציעים תמיכה לומברית, ובחלקם אף מנגנון תמיכה לומברית מתכוונן להתאמה אישית ותמיכה מדויקת בגב התחתון.
  • מנגנון סינכרוני: גם בעת עבודה בישיבה חשוב לשמור על תנועת הגוף. לשם כך ניתן לבחור בכסא מנהלים בעל מנגנון נדנוד סינכרוני המאפשר להתנדנד קלות בכיסא, ולכוונן את עוצמת הנדנוד בהתאם להעדפה האישית.
  • נעילת זווית ישיבה: כדי להפחית את העומס על אזור הגב התחתון, ניתן להיעזר במאפיין ארגונומי נוסף של כיסא המנהלים – נעילת זווית הישיבה בכמה תחנות שונות. כך ניתן לשנות את תנוחות הישיבה ולשמור על דינמיות אפילו בעת העבודה במשרד.
  • משענת גב מתכווננת לגובה: כיסאות מנהלים רבים כוללים אפשרות לכוונן את גובה משענת הגב בהתאם לצורכי המשתמש.
  • משענת ראש מתכווננת: משענת ראש מהווה אמצעי נוסף לתמיכה בגוף בעת העבודה. לעיתים היא חלק מובנה מכיסא המנהלים, אך במקרים אחרים, ניתן לבחור בדגם הכולל משענת ראש נפרדת הניתנת לכוונון על פי ההעדפות האישיות.

נשאר רק לבחור את הדגם ואת הצבע

כל אחד מכסאות המנהלים של חברת 2sit נוצר בראש ובראשונה מתוך מחשבה על הנוחות המקסימלית של המשתמש. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של כסאות מנהלים, כאשר כל דגם ניתן להתאמה אישית על ידי בחירת החומרים, סוג הגלגלים, סוגי וצבעי הריפוד, ועוד. הצוות המנוסה של 2sit, הכולל גם מחלקת עיצוב פנים, ישמח לסייע לכם בהתאמת כסאות המנהלים המדוייקים ביותר עבורכם ועבור החלל שלכם.