בלוג

3 דברים שהמשרד שלך לא יהיה שלם בלעדיהם

במזל טוב פתחת עסק, ואף גדלת ועברת למשרד משלך - מזל טוב! להלן רשימה של 3 דברים שהמשרד שלך לא יהיה שלם בלעדיהם:

 

ריהוט משרדי


ריהוט משרדי יכול לעשות את כל ההבדל בין משרד סתמי ו"נדוש" לבין סביבת עבודה דינמית ואנרגטית.
מעבר לנושא העיצובי, לריהוט המשרדי גם משקל רב בנוחות, וכפועל יוצא - תפוקת, העובדים שלך.
הקפדה על חלוקה נכונה של המשרד באמצעות מחיצות אקוסטיות, כסאות משרדיים אורטופדיים ונוחים, פינות המתנה ומנוחה מפנקות (רצוי עם ספות נוחות במיוחד), חדר ישיבות מושקע, ופינת אוכל מושקעת - כל אלו ועוד יעשו הבדל אמיתי באווירה במשרד, שילווה אותך לכל משך פעילות המשרד.
מעבר לריהוט המשרדי מומלץ גם להשקיע במיקסום התאורה הטבעית במשרד, וכן ב"יירוק" המשרד על ידי צמחיה (עציצים, אדניות מובנות, קירות ירוקים ועוד). שני אלה תורמים מאוד לאווירה ולשביעות הרצון של העובדים.

 

 

ציוד משרדי


פעם ציוד משרדי כלל רק קלסרים, שדכנים, כלי כתיבה וניירות. היום ההגדרה של ציוד משרדי כבר התרחבה בהרבה והיא כוללת גם אביזרים למחשב, דיו למדפסות, מגרסות, אביזרי דקורציה, חומרי נקיון, ואפילו כיבוד למשרד (אף משרד אינו שלם ללא פינת קפה מושקעת).
כדי לחסוך זמן מומלץ לבצע הזמנת ציוד משרדי מקוונת, כך שהמשלוח יגיע ישירות לפתח המשרד ואתם תחסכו זמן יקר. 

 

 

שירותי מחשוב לעסק


כיום אין עסק שלא נעזר בשירותי מחשוב - החל מעמדות מחשב אישיות לכל עובד, רישוי התוכנות השונות, הקמת רשת פנימית, שרתים וכמובן - חיבור מהיר לאינטרנט.
כל עסק וצרכי המחשוב הייחודיים עבורו - כך למשל משרד עיצוב גרפי יידרש לסוגי מחשב, תוכנות ואבטחת מידע שונות מאשר חברת סטארט-אפ.
לשם התאמת רשת המיחשוב לעסק שלך מומלץ להתייעץ עם מומחה IT ש"יתפור" עבור העסק את חבילת המיחשוב המתאימה ביותר עבורו, בהתאם לצרכים.
רצוי להשקיע בנושא זה, שכן מחשבים או חיבור איטיים יפגעו בתפוקת ונוחות העבודה, ואבטחת המידע ברוב המקרים הינה קריטית - לא תרצה שכל המידע הפנימי של העסק שלך חס וחלילא ידלוף לרשת או למתחרים שלך!

אנו מאחלים לך הצלחה במשרד החדש שלך, ומקווים שתפתח ותסיים כל יום עבודה עם חיוך :-)

מחיר סיטונאי לאדריכלים ובעלי עסקים כולל הכנת הדמיות ושרטוטים של חלל העבודה

לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר אל 03-6138844
או למלא את טופס הפניה >