בלוג

3 אלמנטים לנוחות מקסימאלית במשרד

בעולם העבודה היום אנחנו מבלים הרבה מאד שעות במשרד. אנחנו מגיעים למשרד בשעת בוקר מוקדמת ויוצאים מהמשרד במקרים רבים כשכבר חושך בחוץ. כדי שנוכל להנות מהעבודה שלנו, אנחנו חייבים להרגיש בנוח במקום הזה שהוא ממש בית מחוץ לבית. 

לצד כל הצ'ופרים שאנחנו מקבלים היום במקום העבודה כדי שנוכל להרגיש הכי בנוח במהלך היום, יש כמה דברים בסיסיים, קטנים וגדולים, שיכולים לגרום לנו ולעובדים שלנו להרגיש טוב. כסאות משרדיים איכותיים, כורסאות ישיבה נוחות וגם ריצוף שנעים להתהלך עליו כמו פרקטים לדוגמה – הם שלושה דברים שעליהם אפשר לבנות את הבסיס לתחושה נעימה ונוחה במקום העבודה. 

 

איך בוחרים כיסאות משרדיים איכותיים? 

הדבר הראשון שאנחנו מדברים עליו בהקשר לנוחות הוא פינת העבודה, ואם פינת העבודה – הרי שהכסא שנשב עליו ילווה אותנו לאורך היום והוא זה שיכתיב עד כמה יהיה לנו נוח לעבוד מול השולחן לאורך שעות. 

חשוב לבחור בכיסאות שנותנים תמיכה מקסימלית לגב, שמאפשרים גמישות והתאמה אישית לכל אחד ואחת מאיתנו ושמאפשרים לנו תנועתיות מקסימלית לאורך היום. היום התחום הארגונומי מציע לנו פתרונות רבים שמסייעים לשמור על הגב ועל יציבה נכונה ומפחיתים תחושת כאב, עייפות או חוסר יציבות. 

כסא משרדי איכותי צריך להיות לא רק טוב לגוף, אלא גם נעים – עם ריפוד שנותן תחושה נעימה, משענות נוחות והתאמה למידות הגוף. 

 

כורסאות ישיבה – לרגעים שבהם צריך להשתחרר

לצד כסאות מחשב, או כסאות מנהלים, לעמדות הישיבה, חשוב לבחור בחוכמה את כורסאות הישיבה שיעטרו את פינות המנוחה, את הלובי ואת המקומות השונים בהם העובדים שלכם, כמו גם האורחים במשרד, יושבים ונחים או ממתינים לפגישות. הכורסאות שתבחרו להציב במשרד צריכות להיות כאלו שאפשר לגוף לנוח ולהירגע עליהן, להרגיש בהן קלילים ולשנות אווירה לגמרי. 

אם בעבר היינו מעצבים משרד עם כורסאות כבדות, שישבו על פרקטים מעוצבים אבל נראו מיושנות וקשיחות מדי, היום המצב הוא שונה. אנחנו מבינים שכורסה נוחה היא כורסה מחבקת, מבד נעים ונושם, שמעניקה תחושה ביתית ונעימה. 

 

איזה ריצוף ייצור תחושה של בית במשרד?

מכל סוגי הריצוף הקיימים כיום, פרקטים הם כנראה אלו היוצרים את התחושה הביתית והנעימה ביותר. הם שומרים על מראה מקצועי ומעוצב, אסתטיים ומתאימים למגוון רחב של סגנונות, צבעים וחללים ואפשר לבחור מתוך מבחר גדול של אפשרויות. 

בחלל כמו משרד, חשוב שתבחרו פרקטים עמידים במים ואיכותיים, המגיעים מיצרן מקצועי ומותקנים על ידי אנשים מיומנים. כדאי לבחור בפרקטים שנותנים בסיס טוב לשינויים עיצוביים – כך שכשתרצו לשפץ או לשנות את האווירה במשרד תוכלו לשמור על הפרקט והוא יתאים גם לצבעים החדשים על הקירות או לרהיטים שתשלבו בחלל. הפרקט הכי טוב לסביבה כמו משרד הוא פרקט מעץ מלא, שיש לו שכבות הגנה שהופכות אותו לעמיד יותר ומוגן מפני רטיבות וכשמתחשק להוריד את הנעליים לרגע ולמתוח את כפות הרגליים, המגע שלו נעים במיוחד. 

מחיר סיטונאי לאדריכלים ובעלי עסקים כולל הכנת הדמיות ושרטוטים של חלל העבודה

לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר אל 03-6138844
או למלא את טופס הפניה >