גולש/ת יקר/ה, הדפדפן בו את/ה גולש/ת (internet explorer) אינו מעודכן ואינו נתמך יותר. אתר זה נבנה בהתאמה לתצוגה בדפדפנים מודרניים. למידע נוסף ולשדרוג הדפדפן, לחץ/י כאן 
השימוש בדפדפן מיושן עלול לפגוע בחוויית הגלישה ולחשוף את המשתמש בו לסיכוני אבטחה חמורים, ומומלץ לעדכן בהקדם האפשרי.

על חשיבות הריהוט משרדי בתכנון עיצוב המשרד

המשרד שלנו כבר מזמן אינו משמש אותנו כחלל עבודה בלבד. באמצעות עיצוב מתאים ונכון, ניתן להפוך את המשרד למשפחתי, חמים ונעים, כמו גם ליוקרתי, מעוצב ומסוגנן. כך או כך, בכדי להגיע לתוצאה הרצויה, אין ספק כי לבחירת הריהוט המשרדי חלק חשוב בקביעת המראה והאווירה של המשרד.

עיצוב המשרד

רבים מאיתנו מעבירים חלק ניכר משעות היום במשרד, במרוץ הבלתי פוסק אחרי העבודה והמשימות המוטלות לפתחנו. כך, כשהמשרד הופך למעשה להיות מעין "בית שני" עבורנו, אין סיבה שלא נהפוך אותו למקום נוח ונעים לשהייה, עם אווירה נעימה ומזמינה.

עיצוב משרד מודרני – כל היתרונות

המטרה העיקרית לשמה הוקם המשרד שלנו היא כמובן מטרה עסקית – רווחית, ובמציאות התחרותית של ימינו, המתחדשת בהתמדה ובתדירות גבוהה, חשוב שנשמור על רוח יצירתית ומתקדמת, כזאת שתגרום למשרד שלנו לבלוט מעל שאר המתחרים. באמצעות עיצוב מתאים, תוכלו להבטיח כי המשרד שלכם אכן יבלוט בייחודיותו, ובכך ימשוך את עינם של הלקוחות, כמו גם שותפים עסקיים פוטנציאליים.

בנוסף, אסור לנו לשכוח את המנוע מאחורי הצלחת המשרד – העובדים המתפעלים אותו באופן מתמשך ויום יומי. השילוב של תכנון משרדים בצורה מודרנית ונעימה לעין, בשילוב ריהוט משרדי נוח וארגונומי, מהווה גורם חשוב בהרגשת המחויבות של העובדים כלפי מקום עבודתם, שביעות רצונם,  ואף בשיפור הפרודוקטיביות שלהם.

ריהוט משרדי

כשאנחנו עוסקים בעיצוב משרדים, מיד עולים בראשנו תמונות של שיפוצים, שילוב של צבעים ואלמנטים דקורטיביים ייחודיים, ועוד. אך למעשה, עיצוב משרדים מתחיל בפריטים הכי בסיסיים שמרכיבים כל משרד – הריהוט המשרדי.

כיסאות משרדיים בעיצוב או גוון מיוחד, שולחן מנהלים מפורניר טבעי, פינת המתנה מעוצבת, ואפילו מקומות אחסון למיניהם, יכולים להוות פריטים עיצוביים אשר "יקפיצו" את עיצוב המשרד והאווירה השורה בו, באמצעות חשיבה מוקדמת, בחירה נבונה של חומרים  וצבעים, והצבתם במקום המתאים.


כיצד נבחר את הריהוט המשרדי?

ראשית עלינו לקבוע את הסגנון העיצובי המתאים למשרד שלנו – האם נרצה משרד מודרני המשדר קידמה וחדשנות? או אולי עיצוב קלאסי ו"שמרני" יותר המשרה ביטחון על הלקוחות והעובדים כאחד? או אולי דווקא נבחר בטרנד ההולך וצובר תאוצה של עיצוב משרד ביופילי, המעודד שימוש בחומרים טבעיים ככל הניתן?
מעבר לבחירת סגנון העיצוב המועדף עלינו, חשוב מאוד להקפיד לרכוש את הריהוט ממקום מהימן ומקצועי, המשתמש בחומרים האיכותיים ביותר אשר יחזיקו מעמד וישמרו על מראה המשרד לטווח הארוך. לאחר מכן, עלינו כמובן לוודא את כל הצדדים הפרקטיים הנילווים אל הריהוט כגון: תכונות ארגונומיות , גודל ריהוט המתאים בצורה אופטימלית לחלל המיועד, ושילוב פריטי ריהוט משרדי בהתאם לקו העיצובי הכללי שבחרנו למשרד.

המטרה הסופית היא שהריהוט המשרדי קודם כל יהיה פרקטי ונוח לשימוש, וישתלב יחדיו לכדי הרמוניה נעימה לעין בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עלינו.